Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Tymek szkrab

dsc_0037
Pupilove.pl

Proszę Państwa, oto Tymek. Tymek pojawił się nagle, nie wiadomo skąd ani dlaczego. Zabłoconego, wyziębionego, głodnego i przerażonego malucha zabrałam z ulicy do domu.
Nigdzie nie widać ogłoszeń, że ktoś Tymka szuka. Pewnie nikt za nim nie tęskni. Tymek za to tęskni bardzo – w chwili, gdy piszę to ogłoszenie leży mi na kolanach, zwinięty w kłębuszek i śpi. Jest niesamowicie spragniony kontaktu z człowiekiem, chodzi za mną krok w krok, nawet jak wstaję i idę do innego pokoju, Tymek wstaje również i wesoło biegnie u mego boku.
Tymoteusz ma ok. 9 tygodni, jak dorośnie będzie pewnie średniej wielkości psem, w okolice kolana. To mały żarłok, wesoła przylepa. Tymek boi się gwałtownych ruchów, jak ktoś za nim idzie albo biegnie to boi się, ucieka, dlatego szukamy domu bez małych dzieci. Nie sygnalizuje jeszcze chęci wyjścia na spacer, ale wyniesiony na dwór załatwia wszystko 🙂 Noc w większości przesypia, oczywiście na łóżku – jak najbliżej człowieka. Jest inteligentnym, maluchem, zasługuje na super dom – mądry dom, bo Tymek na ładne oczy próbuje dostać wszystko, na co ma akurat ochotę. Nie sposób się w nim nie zakochać.
Może zamieszkać z innymi psami, ale zrównoważonymi, które nie dadzą sobie wejść na głowę. Raczej nie do domu z małymi zwierzątkami.

Szukam mu domu pełnego miłości, który wychowa Tymka na super psa, który pozwoli Tymkowi stać się członkiem rodziny.
Nie wydam Tymka do mieszkania na podwórku, jedynie w domu/mieszkaniu. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy oraz kastracja w ciągu 12 miesięcy od dnia adopcji – nie chcę, aby za rok, przez przypadek albo celowo przyszło na świat kilka lub kilkanaście niechcianych, niepotrzebnych Tymków, wystarczająco dużo szczeniaków umiera w schroniskach, bo nikt ich nie chce.

Tymek czeka na dom pod Łodzią.

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji