Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

URAN

183
Pupilove.pl

SZUKAMY  KOCHAJĄCEGO DOMU  DLA 5 letniego URANA !!!
URAN – senior, owczarek niemiecki mix, spokojny, kochający ludzi pies. Kiedy przechodzi się koło jego kojca popiskuje cichutko prosząc o chwilę uwagi i trochę głasków. Żal serce ściska jak można było go wyrzucić na bruk , na pastwę losu, narażając na mnóstwo niebezpieczeństw i głód. Taka słodka psia ciapa z tymi śmiesznymi ucholami jak radary. U nas jest już bezpieczny i najedzony, wychodzimy z nim każdego dnia na długi spacer, ale jednak schronisko to nie dom, nie możemy mu poświęcić zbyt dużo czasu, bo inne psy też czekają.
URAN potrzebuje wielkiej porcji miłości, może ktoś ma jej nadmiar? Może dla kogoś posiwiały pyszczek psiaka nie jest równoznaczny z dożywociem w schronisku? Ktoś pokocha naszego nietoperka?? Tylko w dobre ręce.
Na koty możemy sprawdzić, gdyby ktoś chciał. Chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z wolontariuszka.
W naszym schronisku psy są socjalizowane, regularnie chodzą też na spacery. Wolontariusze telefonicznie udzielają szczegółowych informacji na temat każdego psa
Wszystkie psy opuszczające schronisko są wysterylizowane, zaszczepione, odrobaczone i posiadają książeczki zdrowia. W miarę możliwości pomożemy w transporcie do innego miasta. W sprawie adopcji można dzwonić od 7.30-22.30 również w niedziele i święta.
KONTAKT w sprawie adopcji:
534667299
adopcje.erka@gmail.com
Prosimy o przemyślaną decyzję.

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji