Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Walduś

13592290_925119200932047_5183358287144207842_n

Walduś w schronisku mieszka już długie kilka lat. Dawno temu ktoś wyrzucił go na pastwę losu, a on, biedaczek, nie potrafił sam wrócić do domu. Szukał właściciela, błąkał się po mieście, łaził za ludźmi wierząc, że mu pomogą. Nie pomogli jednak. Denerwował ich błąkający się pies, ani rasowy, ani szczególnie ładny.. taki ot zwykły świętokrzyski kundelek. Czasem oberwał reklamówką, czasem kamieniem, a czasem butem, bo słabszy, to można.. Tym sposobem Walduś stracił zaufanie do rodzaju ludzkiego. Czy coś na świecie się zmieniło? Czy ja o czymś nie wiem – myślał biedak. Czy ludzie już nie są ludźmi?

Waldek zaczął pokazywać zęby, zaczął panicznie bać się ludzi, uciekał i chował się w ciemnych miejscach. To były najtragiczniejsze miesiące jego życia, na długo odcisnęły piętno w jego psychice.

Sporo czasu uczyliśmy Waldusia, że nie każdy człowiek jest zły, że chcemy mu pomóc, że zasługuje jeszcze na szczęście.

Walduś wraca do równowagi psychicznej, ale potrzebuje domu, który zrozumie co przeszedł, okaże mu cierpliwość i da czas.

Psiak ma 9 lat, sięga pod kolano, jest zaszczepiony i wykastrowany. Pięknie chodzi na smyczy i uwielbia spacery! Dobrze dogaduje się ze spokojnymi psami, nie wiemy jednak jaki ma stosunek do kotów.

Może zostać Twoim najlepszym przyjacielem, daj mu szansę!

Filmik z Waldkiem; httpsa//www.youtube.com/watch?v=ORfZMgubRp8%3A%3A%3Ahttps%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DORfZMgubRp8

Kontakt w sprawie adopcji: 601 245 643.

 

schronisko dla psów – psy do adopcji

www.pupilove.pl

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji