Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

WANDZIA

wandzia

Wandzia – nieduża, kosmata o powalającej urodzie. Radosna, energiczna, z dużym apetytem na życie. W pierwszym kontakcie nieufna, szybko otwiera się na opiekuna. Uwielbia bliski kontakt z człowiekiem. Głaskanie jest dla niej jak Spa dla duszy.  Wylegiwanie się na kanapie Wandzia umieszcza w tej samej kategorii przyjemności :). Kocha zabawki – sznureczki, gryzaczki. Bawi się nimi jak szczeniak i ma z tego wielką frajdę. Lubi też tarmosić je wspólnie z innymi psiakami. Hmmm, przeciąganie liny to jej specjalność.  Uwielbia spacery i cieszy się na każdą możliwość wyjścia na zewnątrz. Umie chodzić na smyczy.

Wandzia ma 10 lat i przeszła w życiu piekło. Dlatego szuka spokojnego, odpowiedzialnego domu. Bez małych dzieci  (zdarza jej się bronić np. swojego posłania i potrafi kłapnąć pyszczkiem – nie jest to agresja, a i zębów w tym pyszczku nie ma, ale dla malucha mogłoby to być przykre doznanie). Sunia nie akceptuje kotów, nie może też mieszkać z małymi zwierzętami (króliki, chomiki itd.).  Charakterna, ciekawska, uparta. Musi jeść karmę weterynaryjną. Nie przyjmuje żadnych leków.

Wandzia długie lata żyła w dramatycznych warunkach. Teraz potrzebuje miłości i spokoju. Pokochaj ją i podaruj szczęście na resztę jej dni.

Sunia przebywa w okolicach Raciborza. Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta i umowa)

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji