Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Wedel

image-10

Psy do adopcji

psy do adopcji z pupilove.pl

Jestem Wedel, żaden tam wyjątkowy, rasowy pies. Nie wyróżniam się spośród grona bezdomnych psów. Do Punktu Przetrzymań trafiłem kilka miesięcy temu. Żyję z dnia na dzień dzięki wolontariuszom, którzy nas odwiedzają, czekam na cud, bo w mojej gminie jest ogrom bezdomności. Moim cichym marzeniem jest opiekun, taki tylko dla mnie na własność, który by się mną zajął. Mógłbym się mu odwdzięczyć bezgraniczną wdzięcznością i miłością i wiernością.
Mam dopiero 3 lata. To dużo i mało. Posiadam zalety: umiejętność chodzenia na smyczy, jestem przyjacielski do ludzi, toleruję suczki i lubię się z nimi bawić. Jestem zaszczepiony i odrobaczony. Przed adopcją zostanę wykastrowany. Ważę ok. 13-15 kg.
Przebywam obecnie w Szydłowcu koło Radomia. Czekam tu na Ciebie, na swój wymarzony dom.
Życie nie poskąpiło mi jak dotąd przykrości, dlatego przed adopcją zostanie przeprowadzona wizyta oraz spisana zostanie umowa, dlatego proszę o kontakt osoby odpowiedzialne, które zechcą mnie na zawsze.
Dane kontaktowe
Wedel przebywa – Szydłowiec k. Radomia
kamila604322515
bezdomne.szydlowiec@wp.pl

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji