Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Wena

image

Zaufanie do nowo poznanego człowieka zajmuje Wenie ok. 5 minut 🙂 Jest ogromnie spragniona kontaktu z ludźmi – zamknięta w schroniskowym boksie bardzo za nimi tęskni.

Sunia ma zaledwie około 3 lata, jest przesympatyczna, grzeczna, bardzo ładnie chodzi na smyczy, jest też niepoprawną pieszczochą 🙂 Cały czas chciałaby się przytulać, rozdawać buziaki – rozpaczliwie domaga się zainteresowania i miłości.

Wenka wymaga jednak doświadczonych rąk oraz konsekwencji i stanowczości w prowadzeniu. Nie nadaje się więc na pewno na pierwszego zwierzaka w domu i dla ludzi nie mających doświadczenia z psami, jak również do domu z malutkimi dziećmi. Nieco obawia się mężczyzn, broni osoby, do której się przywiąże. Jest psem do adopcji, która potrzebuje sporo cierpliwości, wiele uczucia i rozumienia psich zachowań i sygnałów.

Pies do adopcji

Wena czeka na człowieka, dla którego będzie wierną i oddaną towarzyszką. Stanie się też zapewne czyjąś inspiracją, natchnieniem – będzie czyjąś Weną 🙂
Dane kontaktowe
793 506 418

Psy do adopcji

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji