Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Różyczka

012016b_1615-2

Różyczka miała dom i miała rodzinę, kochała ich po psiemu – tak jak mogła najmocniej. Pewnego dnia pańcia powiedziała, że idą na spacerek do lasu.. i pobiegła niunia szczęśliwa, nie przeczuwała, że tego dnia zacznie się dla niej inne życie..

W lesie było tak cudownie! Który psiak nie lubi rodzinnych wypadów na łono natury? Toż to sama radość dla psa rozprostować łapki wśród tylu drzew

Cudowność tego dnia jednak szybko się skończyła, a las przestał być taki przyjacielski.. Sunia nie wiedziała co się dzieje, co się zmieniło, co złego zrobiła. Przywiązaną do drzewa sunię znalazł dobry człowiek.. a co jeśli by go wówczas tam nie było? No co? Wtedy i przez kolejny miesiąc? Umarłaby ze strachu i głodu- taka wspaniała sunieczka

Różyczka ma wrodzony rozszczep łapy- jest dzięki temu wyjątkowa i niepowtarzalna Nie przeszkadza jej to w niczym, wesoło biega po łące gdy tylko ma możliwość.

Sunieczka jest niesamowicie pozytywna i rozbrykana, zdecydowanie nie jest typem kanapowym. Dotychczasowe doświadczenia nie zamieniły jej w kupkę strachu i depresji.. choć miały prawo.. Dogaduje się z innymi zwierzętami, potrzebuje aktywnego opiekuna.

Kontakt: 601 245 643 w godz. 10-20 lub 668 332 546 – w godz. 17.00-21.00.

Filmik z sunią: https://youtu.be/tHbhe1lRfDw

Warunkiem adopcji jest wizyta przed i po adopcyjna. Piesek przebywa w schronisku w województwie świętokrzyskim Busko Zdrój. Możliwy jest dowóz pieska do nowego domku za zwrotem kosztów transportu.

Jeśli sam nie możesz przygarnąć psa, może znasz kogoś, kto szuka przyjaciela i ma kąt do zaoferowania w swoim domu. Popytaj, dla naszych psów to ostatnia szansa, ponieważ nasze przytulisko jest likwidowane.

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji