Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

WILKO

2

Nasze psy są regularnie wyprowadzane na spacery i socjalizowane. Wolontariusze   telefonicznie udzielają szczegółowych informacji na temat każdego psa. Osobom chcącym adoptować psiaka podeślemy filmik z WILKO.

WOLONTARIUSZE SZUKAJĄ SUPER DOMU DLA WILKO.

WILKO wilczarz irlandzki mix.

Zjawiskowy, dystyngowany pies w typie wilczarza (nieco mniejszy) o pszenicznym umaszczeniu. Piękny, łagodny, spokojny, ogromnie kochający człowieka. W schronisku jest od kilkunastu dni i z pewnością długo nie zostanie, bo z taką urodą i charakterem po ogłoszeniu powinna ustawić się po niego kolejka chętnych do adopcji.

Psina jest przekochana. W schronisku zdążył się zaprzyjaźnić z bernardynką, mieszkają w oddzielnych kojcach ale  razem chodzą na spacery. WILKO na widok kumpeli bardzo się cieszy, ale po pierwszej euforii uspokaja się i idzie przy nodze człowieka wtulając się od czasu do czasu w rękę, prosząc o odrobinę głaskania, choć chwilę sam na sam . Pies wyjątkowo oddany swojemu opiekunowi, ale przyjacielsko nastawiony do wszystkich.

Spacer z nim to czysta przyjemność, a towarzystwo jego w domu to balsam na skołatane serce.

Możemy sprawdzić, gdyby zaszła potrzeba, jak reaguje na koty.

Jeśli myślisz o jego adopcji i chcesz, żeby zamieszkał w Twoim domu, to proponuję nie zwlekaj z telefonem do wolontariuszki. Jutro psiak może być już zarezerwowany.

Chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z wolontariuszką.

Wszystkie psy opuszczające schronisko są wysterylizowane, zaszczepione, odrobaczone i posiadają książeczki zdrowia.

Pomożemy w transporcie psiaka do innego miasta.

W sprawie adopcji proszę dzwonić od 7.30-22.00 również w niedziele i święta.

KONTAKT w sprawie adopcji:

534667299

adopcje.erka@gmail.com

Prosimy o rozsądną i przemyślaną decyzję. Zwierzę nie jest rzeczą, wymaga opieki przez kilkanaście lat.

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji