Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Witek

image-92

Witek jest rozkosznym, niespełna półrocznym mieszańcem w typie TTB. Wyrośnie z niego duży pies. Witek to bardzo pozytywny psi młodzieniec. Przyjacielski, przytulaśny, nienachalny, delikatny w stosunku do dzieci i innych zwierząt. Bez problemu może więc zamieszkać w domu z innymi zwierzakami i małymi dziećmi. Jest karny i ułożony. Wpatrzony w człowieka. Śpi w swoim legowisku, nie niszczy i nie dokazuje. Trzeba z nim popracować nad utrzymywaniem czystości w domu.

Bardzo delikatny, emocjonalny i wrażliwy na bodźce. Boi się krzyku i kuli przy każdej korekcie. Ma zapędy stróżujące, ale niepewność nie pozwala mu rozwinąć skrzydeł. Lekko pilnuje miski, przy jedzeniu robi się spięty. Wynika to prawdopodobnie z wcześniejszego niedożywienia. Ciągle jeszcze jest bardzo chudziutki.

Witek przebywa w domu tymczasowym, w sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny: 500 651 449 (Marta) i 793 396 976 (Agnieszka).

psy do adopcji

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji