Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

WŁODEK

gacekpupii2

5-letni, nieduży (waży ok. 12 kg), piękny, łaciaty pies. Jest psem dążącym do intensywnego kontaktu z opiekunem i odwdzięcza się w dwójnasób za okazane ciepło i zainteresowanie – jest wierny, oddany, spragniony czułości i bliskości. Wymaga zrównoważonego i konsekwentnego przewodnika, który potrafi wyznaczyć jasne zasady i granice i tym samym zapewnić psu poczucie bezpieczeństwa. Jest niezbyt pewny siebie, jego zachowanie w dużej mierze zależy od postępowania opiekuna. Na ogół potrzebuje czasu, by przystosować się do nowej sytuacji, miejsca, otoczenia. Najlepiej czuje się w towarzystwie domowników, obcych się obawia, jednak umiejętnie poznany z nieznajomą osobą potrafi stosunkowo szybko nawiązywać relacje. Gdy Gacek z kimś się zaprzyjaźni, ukazuje kolejną stronę swojej natury – jest radosny, spontaniczny, pełen młodzieńczej energii. To inteligentny i pojętny pies, chętnie się uczy i współpracuje               z opiekunem. Odnajdzie się zarówno wśród aktywnych osób (ma potencjał do niektórych psich sportów), jak i w spokojniejszym domu, gdyż jest psem dopasowującym się do trybu życia opiekuna. Zachowuje czystość w mieszkaniu, nie ma lęku separacyjnego, podczas nieobecności domowników jest spokojny. Akceptuje towarzystwo innych psów i kotów.
Mieszka w hoteliku koło Radomia. Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta, wizyta, umowa). Telefon fundacyjny  odbierany jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W pozostałe dni i godziny prosimy o kontakt mailowy.

 

724425008

fundacja@zwierzecapolana.org

 

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji