Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Wojtuś

tmp_9290-fb_img_1484337129343-1089270198

Wojtuś to kilkuletni piesek, który przeszedł w swoim życiu już wystarczająco dużo. Pewnie kiedyś był czyimś oczkiem w głowie, pewnie był kochany… Niestety sielanka skończyła się, i Wojtuś został wyrzucony na wsi, pośrodku pól, tak, aby nie mógł odnaleźć drogi do domu. Zdezorientowany piesek biegał za samochodami, aż w końcu jeden z nich potrącił go i zostawił leżącego w rowie. Wojtuś czekał na pomoc ze złamaną łapką, ale nikt nie przyjeżdżał. W końcu ktoś go zauważył i psiak trafił do przytuliska. Początkowo był bardzo nieufny. Do pracowników i wolontariuszy podchodził bardzo ostrożnie, tak jakby bał się, że ktoś znowu zrobi mu krzywdę i złamie jego serduszko. Dziś po wypadku nie ma już śladu, Wojtuś przekonał się też do wolontariuszy i uwielbia spacery. Do obcych nadal jest ostrożny, nie ufa od razu, trzeba dać mu czas, żeby przekonał się do człowieka. Wojtuś kiedy już zaufa człowiekowi, staje się wspaniałym, oddanym psiakiem. Najlepiej tylko rozdawałby całusy, przytulał się i głaskał. Jest bardzo żywiołowym, pełnym pozytywnej energii psiakiem. Mimo że nie jest duży, potrafi skoczyć tak wysoko, że przewyższa człowieka 🙂 Spuszczony ze smyczy bardzo się pilnuje. Uwielbia biegać za patyczkami. Ktoś kto go adoptuje, z pewnością zyska wspaniałego przyjaciela i kompana do spacerów na długie lata.
Wojtuś może zamieszkać zarówno w mieszkaniu w bloku jak i w domu z ogrodem. Niestety nie dogaduje się z innymi psami, więc musi być jedynakiem.
Pies przebywa w przytulisku w Głownie niedaleko Łodzi, ale do dobrego domku możemy dowieźć go nawet na koniec świata.
Warunkiem adopcji jest krótka wizyta przed adopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
Kontakt w sprawie adopcji :
Agnieszka tel. 509 104 718
kontakt@przytuliskoglowno.pl

Nasza strona internetowa : www.przytuliskoglowno.pl

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji