Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Wojtuś

fb_img_1484820641143

APEL O DOM DLA WOJTKA!
Prosimy o udostępnianie 🙁

Wojtuś – sześcioletni kundelek, połowę swojego życia spędził w schronisku. Znaleziony gdzieś na polu ze złamaną łapką trafił do naszego Przytuliska.
Porzucony? Pewnie tak. Wojtuś nieufny ze złamanym sercem ostrożnie podchodził do nieznanych sobie osób. Gdy się otworzył, okazało się ze psiak jest bardzo proludzki, kocha ludzi. Wojtek umie chodzić na smyczy, umie aportować. Na spacerach bardzo się pilnuję, słucha człowieka, to pies pełen pozytywnej energii… Jest jednak jedno ale… Wojtuś nie lubi rowerzystów, obcych ludzi, obszczekuje samochody. Dlatego szukamy dla Wojtusia odpowiedzialnego domu, który zapewni mu odpowiednią dawkę ruchu, a przede wszystkim będzie potrafił poradzić sobie z lękami Wojtusia. Wojtek w domu musi być jedynakiem, bo nie dogaduje się z innymi psami. Najlepiej, aby zamieszkał w domku z ogrodem, jednak z możliwością wejścia do środka.
Pilnie szukamy domu dla Wojtka, ponieważ z dnia na dzień jego pozytywna energia gaśnie… Wojtuś przestał wychodzić z budy, z dnia na dzień jest coraz bardziej zrezygnowany i smutny… Wiemy, że ma małe szanse na adopcję, jednak wciąż mocno wierzymy, że gdzieś tam czeka na niego jego człowiek… Może to właśnie Ty jesteś tym człowiekiem?
Wojtuś przebywa w Przytulisku dla zwierząt w Głownie (woj. łódzkie). Możliwy transport do Łodzi, do innych miast za zwrot kosztów benzyny.
Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy adopcyjnej.
Kontakt w sprawie adopcji :
Iza 790 520 757
kontakt@przytuliskoglowno.pl

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji