Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

ZĄBEK

zabek2
Pupilove.pl

Ząbek to wiekowy, 15-letni psiak. Trafił do schroniska niedawno; został znaleziony na ulicy, niestety nikt go nie szukał.
Widać, że życie go nie rozpieszczało. Był bardzo zaniedbany i wychudzony, teraz powoli dochodzi do siebie.
Ząbek nie jest typem przytulanki, do obcych podchodzi z rezerwą i potrzebuje czasu, żeby przekonać się, że nic mu nie grozi. Trzeba mieć trochę cierpliwości i obłaskawić go dobrym przysmakiem  Kiedy już kogoś pozna i poczuje się bezpiecznie, nieśmiało macha ogonkiem i prosi o głaskanie.
Ząbek ma problemy ze wzrokiem i może to być powód jego początkowej nieufności.
Jak każdy starszy psiak jest spokojny, cichy, większość dnia przesypia. Nie wymaga dużo ruchu – jedynie kilka krótkich spacerów w celu załatwienia swoich potrzeb.Ostatnio jego stan pogorszył się i piesek przebywał na szpitalno-schroniskowym OIOM-ie,jednak już jest troszeczkę lepiej
Zgadza się z innymi psami, ale chyba wolałby być psim jedynakiem.
Ząbek potrzebuje opiekuna który okaże mu dużo ciepła i miłości, będzie przy tym cierpliwy i wyrozumiały. Warto dać mu szansę, bo takie psiaki kochają najmocniej.
tel. 514792581

 

 

Schronisko dla psów z całej polski www.pupilove.pl

Udostępnij psy do adopcji

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji