Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

ZARA

zara
Pupilove.pl
Zara – jest suczką lękliwą, wrażliwą na gwałtowne ruchy, głośne nagłe dźwięki, ale jednocześnie jest to żywe sreberko, które potrafi mieć swoje zdanie, być uparte, szczekać na koty i bronić swojej miski. W domu jest bardzo grzeczna: pięknie zachowuje czystość, nic nie niszczy. Nie ma problemu z zostawaniem samej (z tym, że w domu tymczasowym zawsze ma towarzystwo innych psów). Ładnie chodzi na smyczy. Nie jest agresywna wobec innych psów ani kotów, ale – tak jak pisałam wyżej – ma tendencje do bronienia swojej miski. Robi to jednak tylko przed zwierzętami, nigdy przed człowiekiem. Koty ją bardzo interesują, szczeka na nie jak zaglądną do psiego pokoju, mijając je w innej części domu chętnie by je pogoniła, ale w bezpośrednim kontakcie krzywdy im nie robi.
Najlepszy i najbezpieczniejszy byłby dla niej dom z ogrodem, bo w ogrodzie czuje się bezpiecznie, jak się czegoś wystraszy to ciągnie do drzwi, do miejsca, gdzie czuje się bezpiecznie. Podczas spaceru po mieści może spanikować, wyrwać się i uciec – wcześniej czy później taki scenariusz jest prawdopodobny i szkoda stresu opiekunów i samej suni. Sugerowany nowy dom bez małych dzieci (ze względu na stres związany z hałasem). Wobec opiekunów jest ufna, pozwala na wszelkie zabiegi, aczkolwiek przy jakichś gwałtownych gestach potrafi panikować piszcząc przy tym, jakby ją ze skóry obdzierano (wygląda na to, że była bita i ma to głęboko zakorzenione:( ).
 Przebywa pod opieką Radzyńskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Zwierząt “Podaj Łapę”. kontakt: 530-734-400, 662-000-714

www.pupilove.pl schronisko psy do adopcji z całej polski

psy do adopcji schronisko

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji