Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Ziółek

15
Pupilove.pl

Przyjazny Ziółek, wspaniały pies do pokochania!

Ziółek jest przyjaznym psem z ogromnym bagażem przykrych doświadczeń. Prawdopodobnie od początku swojego życia wegetował na łańcuchu pilnując jednego z wiejskich gospodarstw. Radością było dla niego chwilowe zerwanie się z uwięzi. Niestety, jedna z takich przygód skończyła się dla niego tragicznie. Ziółek został potrącony przez samochód, a po tym incydencie trafił do schroniska. Nasza walka o niego była bardzo długa. Niejednokrotnie myśleliśmy, że Ziółek po prostu nie przeżyje. Był częściowo sparaliżowany, nie mógł się ruszać. Wymagał długiej rehabilitacji i leczenia.
Aktualnie jest bardzo radosnym psem. Jedynymi pozostałościami po wypadku są pojawiające się zaburzenia równowagi i specyficzny, choć uroczy, grymas pyszczka. Ziółek potrafi ładnie chodzić na smyczy. Toleruje inne psy, choć czasem względem mniejszych od je siebie bywa dominujący. W stosunku do człowieka jest przyjazny. Nieśmiało prosi o pieszczoty, które sprawiają mu wiele przyjemności. Wierzymy, że los się do niego uśmiechnie. Dostał drugie życie w schronisku, trzecie należy mu się przy kochającym opiekunie!

Aktualnie przebywa w pasłęckim schronisku, niedaleko Elbląga, jednak jesteśmy w stanie pomóc przy ewentualnym transporcie do nowego domu.

Dane kontaktowe:
Kasia: 792 074 136
Ania: 509 705 880
email: anna.barchanowicz@tlen.pl

Komentarze

komentarze


Pupilove.pl
http://www.pupilove.pl

"Ratując jednego psa nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa"

schronisko psy do adopcji