Psy do adopcji, schronisko, dodaj psy do adopcji. Dołącz do społeczności, schronisko dla zwierząt z całej Polski, uratuj świat pupila! www.pupilove.pl

Zola

kochana-i-bardzo-mila-spokojna-suczka-zola-szuka-domu-adopcja-

Psy do adopcji

psy do adopcji z pupilove.pl

Troszkę starsza, około 7-letnia, bardzo przyjacielska i zrównoważona suczka średniej wielkości. Jest suczką, która najdłużej przebywa w naszym schronisku :(.
Nie jest zbyt duża, waży około 17-18 kg, jest zadbana i czyściutka.
Zola to suczka zupełnie bezkonfliktowa – lubi zarówno ludzi jak i inne psy. Nie podgryza, nie dokucza, jest dla innych psów niezauważalna. Nie jest bardzo szczekliwa, nie sprawi kłopotu w domu. Jest wręcz cichą i spokojną suczką. Dobrze dogaduje się z innymi psami, a także widać, że lubi ludzi.
Suczka kiedyś bała się wyjść z budy, ale dzięki pracy z opiekunami po wyjściu i zapięciu na smycz ślicznie spaceruje. Zola bardzo lubi się przytulać. Podstawia głowę do głaskania, cieszy się bardzo na widok opiekunów. Nie jest nachalna. Jest bardzo fajna.
Suczka ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i wysterylizowana.
Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. PROSIMY O KONTAKT POMIĘDZY 8:00-20:00

Komentarze

komentarze


schronisko psy do adopcji